Satış ve Danışma Hattı: (+90) 344 236 14 64-65 İngilizceTürkçe

Hakkımızda

       Cesa Isımak firması; iklimlendirme sistemleri konusunda uzman olan Cengiz Sayıt tarafından beş yılı aşkın iş ve piyasa tecrübelerinden sonra, 1992 yılında Kahramanmaraş'ta kurulmuştur. Her türlü endüstriyel tesis klima sistemleri ve ekipmanları üretimi, otomasyonu Cesa Isımak tarafından yapılmaktadır. Bu çerçevede birçok fabrika, otel, iş merkezi, hastane gibi tesislerin projelendirilmesi ve taahhüdü yapılmaktadır.


      Özellikle tekstil fabrikaları iklimlendirilmesi, telef toplama üniteleri gibi sistemler konusunda uzman olan Cesa Isımak, bu alanda güçlü referanslara sahip ve tercih edilen firmadır.   


       Cesa Isımak, teslim sonrası desteği ile de yüksek müşteri memnuniyeti sağlamaktadır. Bugüne kadar kurulan sistemlerin sağlam, verimliliği yüksek, yeniliğe açık, tasarruflu olması ve sağladığı işletme kolaylığı ile tercih edilen bir markadır. Üstelik tüm bu özellikleri estetiği göz ardı etmeden sunar.


      %100 müşteri memnuniyeti odaklı, proje öncesi, üretim sonrası sağlanan destek ve servis hizmeti Isımak'ı farklı kılan özelliklerdir. Yurt içi ve yurt dışında çeşitli projelerle hizmet vermeye devam etmektedir.